Wracamy na Targi IWA

Wyróżniony

Wracamy na Targi IWAJeździliśmy tam nieprzerwanie od 1994 r. i po kilku latach przerwy wracamy. To najdoskonalsza platforma spotkań B2B dla sektora łowieckiego i strzeleckiego w Europie. W ubiegłorocznej edycji IWA OutdorClassic wzięło udział 1600 wystawców i odwiedziło 45500 gości.

Wracamy na Targi IWAW tym roku organizatorzy – spółka NürnbergMesse GmbH – spodziewają się i więcej wystawców, i gości. – Chcemy się skoncentrować na łowiectwie w dobie cyfryzacji – podkreśla Rebecca Schönfelder, dyrektor IWA OutdoorClassics. – W przejściu między halami NCC Ost i 7A będzie tzw. Pasaż Nowych Gości, gdzie będą wystawione gabloty z najnowszymi produktami pokazywanymi na targach, a w pasażu między halami 3A i 4A pokażemy nowinki cyfrowe. Cała hala 8 poświęcona będzie strzelectwu pneumatycznemu i będzie tam można wypróbować najnowsze jednostki broni, zaś hala 6 – łucznictwu.

Wracamy na Targi IWAW trakcie targów odbędzie się mnóstwo spotkań branżowych oraz konferencji, organizowanych wspólnie ze Stowarzyszeniem Niemieckich Rusznikarzy i Handlarzy Bronią oraz Niemieckim Stowarzyszeniem Producentów Broni Palnej i Amunicji. Targi są imprezą wyłącznie dla handlowców i osób powyżej 18 roku życia. 17 lat temu organizatorzy zrobili w tej zasadzie wyłom i dopuścili do udziału w imprezie… niespełna dwuletniego Kostka, który w biurze targowym IWA stawiał swoje pierwsze kroki w życiu. W tym roku, już jako 18-latek, zarejestrowany będzie jako fotoreporter „Rynku Łódzkiego”. Relacja z targów w kwietniowym wydaniu „RŁ”.Jerzy Mazur

(0 głosów)
Wyświetlony 5889 razy
Oznaczone pod :

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.