SYZAN pracuje dla najlepszych

Opublikowano w` 2016-02
Rozmowa z Creative Director Małgorzatą Łapot-Kocimską i Production Designer Anną Tersą z Firmy Syzan

SYZAN pracuje dla najlepszychSyzan słynie ze spektakularnych pokazów laserowych i produkcji festiwali…

  1. Ł-K. – Tak, z festiwali jesteśmy bardzo dumni, bo to za każdym razem nowe wyzwania dające możliwość wyjścia na zewnątrz i pokazania naszych możliwości szerszej publiczności. Zgrany zawodowo i bardzo doświadczony zespół ludzi oraz ogromne zaplecze techniczne pozwalają nam na profesjonalne i standardowe zaopatrzenie festiwali w sceny, światło, lasery, dźwięk, multimedia. Ale zainteresowanie nami wynika też z faktu, iż dajemy coś więcej – niestandardowe rozwiązania, dedykowane instalacje połączone z programem artystycznym i oprawą graficzną. To są te elementy, dla których kochamy tę pracę!

Festiwale są imprezami okazjonalnymi, co jest Waszą codziennością?

  1. SYZAN pracuje dla najlepszychŁ-K. – Na co dzień pracujemy dla firm, dla których produkujemy i organizujemy imprezy firmowe – od stricte wizerunkowych dni otwartych i branżowych, jak kongresy i konferencje, po bale tematyczne i pikniki. Warto podkreślić, iż są to niekiedy imprezy dla 2000 osób, ale najczęściej robimy je dla 50-200 osób.
  2. T. – Zawsze staramy się zaoferować tzw. efekt WOW, czyli niespodziankę artystyczną i kulinarną związaną z lokalizacją imprezy. Pomysłów i inspiracji mamy dużo, dlatego bardzo szybko nawiązujemy kontakt z klientami, którzy często włączają się w organizację wydarzenia. To jedno ze źródeł naszych dobrych relacji z klientami, otwartość i umiejętność słuchania oraz chęć spojrzenia z ich punktu widzenia.
SYZAN pracuje dla najlepszych SYZAN pracuje dla najlepszych

W pewnym momencie trzeba jednak zapytać o koszty: to drogie imprezy?

  1. Ł-K. – Jesteśmy bardzo konkurencyjni i mieścimy się w budżetach z tej prostej przyczyny, że mamy własne, duże zaplecze techniczno-transportowe. To pozwala nam wiele zaproponować bez prowizji, jaką narzucają agencje zatrudniające innych.
  2. T. – Staramy się zawsze być na bieżąco z nowinkami technicznymi, jeździmy na targi branżowe, ale też na spektakle i widowiska. Inwestujemy nie tylko w sprzęt techniczny, ale przede wszystkim w ludzi. Szukamy i proponujemy nowe projekty zarówno na zamknięte, jak i otwarte wydarzenia. Przygotowujemy np. pierwszy w Europie pokaz laserowo–pirotechniczny do napisanej muzyki. Obecnie szukamy miejsca na premierę tego spektakularnego wydarzenia i mamy nadzieję, że po raz pierwszy zaprezentujemy go podczas firmowej lub otwartej imprezy w Łodzi!
SYZAN pracuje dla najlepszych SYZAN pracuje dla najlepszych

Trzymam kciuki i dziękuję za rozmowę

System.String[]
Ostatnia modyfikacja: Wt 4 Lip 2017