FALA na szóstkę!

Wyróżniony

FALA na szóstkę!Skończyło się lato, ale Fala nie zwalnia tempa i wkracza w nowy rok szkolny z nowymi pomysłami i promocjami. Powracają bilety całodzienne do strefy basenowej.

Pływanie w poniedziałki to także bonusy, zwłaszcza jeżeli klienci skorzystają z promocji LUBIĘ PONIEDZIAŁKI, gdzie do każdego biletu jednogodzinnego, zakupionego na Strefę Basenową, do godz. 15:00 – klient otrzymuje 30 minut gratis, a do biletu 2-godzinnego zakupionego do godziny 14:00 dodawana jest 1h gratis. Dodatkowo do każdego biletu Falowicze otrzymują 30% rabatu w restauracji Aquaparku. Powraca SUPERKARNET imienny w cenie 120 zł – wejścia na basen możliwe są raz dziennie, codziennie, bez limitu czasu, karnet ważny jest przez cały miesiąc. Nowość w ofercie SUPERKARNET PORANNY – imienny, w cenie 60 zł, umożliwiający wejścia do strefy basenowej raz dziennie, od poniedziałku do piątku, od rana do godziny 16:00. Wraz z jesienią powraca program AKTYWNY STUDENT. Zapraszamy studentów od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15, do skorzystania w promocyjnych cenach ze Strefy Basenowej lub Strefy Saun.  Ceny już od 11 złotych za osobę. Powrót programu AKTYWNY SENIOR.

FALA na szóstkę! FALA na szóstkę! FALA na szóstkę!

Zapraszamy seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 do skorzystania ze Strefy Basenowej oraz Strefy Saun w promocyjnych cenach. Ceny już od 11 złotych za osobę. Obecnie FALA współpracuje z 4 szkółkami pływackimi. Wszystkie szkółki posiadają doświadczonych i certyfikowanych instruktorów, których celem jest promowanie nauki pływania oraz doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy. Bądź na Fali razem z nami przez cały rok!

Ostatnio zmienianyśroda, 06 listopad 2019 21:11
(0 głosów)
Wyświetlony 505 razy

Więcej w tej kategorii:

Wystartował Pakiet Odkrywcy »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.