Mieszkania dla koneserów

Wyróżniony
Skomentuj jako pierwszy! 2019-09

Mieszkania dla koneserówBudowa zespołu apartamentowców przy al. Mickiewicza 4 firmy Varitex ma za sobą pierwszy ważny etap. Od rozpoczęcie prac minęło niespełna 8 miesięcy, a konstrukcja pierwszego budynku lada moment zostanie zamknięta. Postęp prac budowlanych nabiera tempa i można już podziwiać bryłę budynku.

Aby spełnić potrzeby i oczekiwania klienta, w każdy wtorek firma zaprasza zainteresowanych do odwiedzenia inwestycji, aby mogli osobiście wybrać swoje własne M. Zakończenie budowy planowane jest na drugą połowę 2020 roku. Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnych oraz budynku garażowego. Projekt zlokalizowany jest w prestiżowym, zrewitalizowanym kwartale, gdzie wcześniej zostały zrealizowane m.in. jeden z najbardziej luksusowych łódzkich hoteli DoublTree by Hilton oraz zespół  mieszkaniowo-hotelowy Tobaco Park. Oferta dewelopera skierowana jest do szerokiego grona klientów. Metraże od 35 do 140 metrów kwadratowych spełnią oczekiwania zróżnicowanych odbiorców, w tym także miłośników penthousów.

Mieszkania dla koneserów Mieszkania dla koneserów Mieszkania dla koneserów

Znajdziemy tu nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne życie mieszkańców, takie jak cichobieżne windy czy zautomatyzowany garaż zewnętrzny. Miejsca postojowe na terenie osiedla, w pełni ogrodzony teren czy przewidziana ochrona to dodatkowe atuty inwestycji. Warto się tu wybrać na rekonesans! (jm)

(0 głosów)
Wyświetlony 1378 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.