FALA bije rekordy

Wyróżniony

FALA bije rekordySpółka Aquapark Łódź z roku na rok notuje wzrost frekwencji, co wskazuje na rosnącą popularność obiektu w regionie łódzkim. Bieżący rok przyniósł rekordową frekwencję w pierwszym i drugim kwartale. Do wzrostu przyczyniły się nowe inwestycje – całoroczny podgrzewany basen wypływowy zewnętrzny, jacuzzi, 2 wanny solankowe (z roztworem soli Zabłockiej oraz roztworem soli Epsom), basen solankowy z solą z Morza Martwego oraz sauna zewnętrzna o powierzchni 60 mkw. i basen wody zimnej w strefie saun.

FALA bije rekordyW drugim kwartale 2019 roku spółka oddała do użytku dwie całkowicie zmodernizowane sauny fińskie – saunę solną i saunę z muzykoterapią, tężnię solną, grotę śnieżną i saunę infrared, które przyciągnęły kolejnych wielbicieli saunowania do Aquaparku. W czerwcu zakupiono kolejną dmuchaną megazjeżdżalnię Dżungla XXL dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat. W roku 2018 spółka odnotowała frekwencję na poziomie 690517 osób, a w 2019 r. przewidywany jest wzrost do 800000 odwiedzających. Porównując wyniki frekwencji za okres styczeń – lipiec w 2018 oraz 2019 r. można zauważyć wzrost frekwencji o 46%, a w rozbiciu na miesiące wzrost mieści się w przedziale od 18% do nawet 103%, co jest nowym rekordem miesięcznym spółki. Również w czerwcu padł nowy rekord dziennej frekwencji, który wyniósł 8250 osób.

FALA bije rekordy FALA bije rekordy FALA bije rekordy

 Sierpniowe wakacje warto zatem spędzić na Fali. Nadchodzi bowiem kolejna fala upałów, a w Aquaparku powstały dwie nowe piaszczyste plaże obok nowej hali basenowej w sąsiedztwie plaży dla naturystów. Duża ma 2000 mkw., postawiono tu drzewostan i otoczono palisadami z drewna. Mniejsza ma 323 mkw., obie zostały pokryte białym, kwarcowym piaskiem (wykorzystano 600 ton piasku!). Są tu parasole i ponad 100 leżaków. Z kolei plaża naturystów ma teraz fontannę kaskadową imitującą wodospad, otacza ją tropikalna roślinność i palmy królewskie. Zamontowano również 3 natryski dla klientów oraz system nawadniania terenów zielonych. (jm)

(0 głosów)
Wyświetlony 1437 razy

Więcej w tej kategorii:

« Zło banalne i kosmiczne

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.