Selgros Cash&Carry: 22 lata sukcesu

Wyróżniony
Skomentuj jako pierwszy! 2019-06

Selgros Cash&Carry: 22 lata sukcesuJakość, szeroki asortyment i profesjonalizm to klucz do ponad 20-letniego sukcesu Selgros Cash&Carry na polskim rynku. Firma słynie z wysokiej jakości oferty produktów i usług.

W tym roku firma obchodzi 22. jubileusz istnienia w Polsce i od ponad dwóch dekad realizuje swoją misję zapewniając szeroki asortyment dostosowany do potrzeb zróżnicowanych klientów z branży HoReCa oraz klientów indywidualnych. Hala w Łodzi przy ulicy Rokicińskiej była czwartym tego typu obiektem w Polsce, 15. czerwca będzie świętowała swoje 20. urodziny. – Jestem niezwykle dumny, stojąc na czele hali Selgros Cash&Carry Łódź Rokicińska. Minione dwie dekady były pełne wyzwań, rynek FMCG zmieniał się i dynamicznie rozwijał. Zmieniły się też zwyczaje zakupowe oraz potrzeby naszych klientów. Ugruntowaną pozycję na łódzkim rynku zawdzięczam przede wszystkim załodze. Nasz zespół składa się ze specjalistów, wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie angażują się w funkcjonowanie i rozwój firmy. Ponad 45 osób z personelu hali Łódź-Rokicińska jest z nami od początku istnienia obiektu, czyli od 20.lat. Jest to największym dowodem na wzajemne zaufanie – komentuje Marek Chruścielewski, dyrektor hali Selgros Cash&Carry Łódź-Rokicińska.

Selgros Cash&Carry: 22 lata sukcesu Selgros Cash&Carry: 22 lata sukcesu Selgros Cash&Carry: 22 lata sukcesu Selgros Cash&Carry: 22 lata sukcesu

Mocną stroną hali jest też bogata baza stałych klientów budowana konsekwentnie na przestrzeni lat. – Przykładamy szczególną wagę do naszych relacji z klientem. Budujemy je opierając się na zaufaniu, wsłuchiwaniu się w potrzeby i realizowaniu ich w profesjonalny sposób. Jednym ze sposobów odpowiedzi na wymagania rynku jest ciągłe rozbudowywanie i poszerzanie asortymentu. Klienci doceniają szczególnie, zaopatrzony najlepiej w regionie, dział oferujący ryby i owoce morza. Kupujący mogą liczyć na doradztwo wykwalifikowanych sprzedawców oraz najlepszą jakość – wyjaśnia Marek Chruścielewski. W Łodzi klienci mogą zrobić zakupy również w drugiej lokalizacji, Łódź-Pabianicka, przy ul. 3 Maja 4. Otwarta w 2010 roku hala jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Dzięki własnej platformie logistycznej w Bremenhaven, jednym z największych portów w Europie, do wszystkich hal w Polsce trafiają morskie specjały z całego świata. Dzięki świetnemu zaopatrzeniu hal, w odpowiedzi na zmieniające się zwyczaje kulinarne, ryby coraz częściej goszczą na polskich stołach, a także chętnie wybierane są na spotkania przy grillu. Hurtownie Selgros Cash&Carry słyną także ze świetnej jakości mięsa. Klienci znajdą tam zarówno wołowinę, wieprzowinę, szeroki wybór drobiu, jak i dziczyznę oraz najwyższej jakości mięsa z własnego rozbioru.

Notował: Jerzy Mazur, zdjęcia arch. Selgros Cash&Carry

 

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 01 lipiec 2019 21:09
(0 głosów)
Wyświetlony 6217 razy
Oznaczone pod :

Więcej w tej kategorii:

Dobre używane auto trudno kupić »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.