Moda na oryginalność

Wyróżniony

Moda na oryginalnośćMówi się, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dotyczy to zarówno sposobu bycia, jak i ubierania. Z badań przeprowadzonych przez serwis społecznościowy wynika, że ponad 50 proc. internautów świadomie dba o swój wizerunek.  Kupujący często wybierają niepowtarzalne kolekcje stawiając na indywidualizm. Klienci Galerii Łódzkiej chętnie wybierają ofertę centrum, w której znaleźć można unikatowe na rynku lokalnym, a nawet polskim, marki.

Rozmowa z Beatą Stefańską, Dyrektorem Galerii Łódzkiej

Moda na oryginalnośćCzy klienci chętnie wybierają marki niedostępne w innych centrach?

Nawet bardzo chętnie. W naszej ofercie możemy pochwalić się salonami, których nasi klienci nie znajdą w łódzkich centrach handlowych.

Moda na oryginalnośćA czy oryginalność oznacza wysoką cenę? Kto najchętniej wybiera się na „unikatowe zakupy”?

Przekrój oferty oraz klienta jest bardzo zróżnicowany, a wybór poszczególnej marki jest raczej uzasadniony okazją, na jaką wybierany jest strój, czy trybem życia. Podam kilka przykładów. Osoby aktywne chętnie sięgają po najwyższej jakości odzież funkcjonalną i stawiają na ofertę Jack Wolfskin. Panie, przed którymi jest ważne wydarzenie odwiedzą Deni Clear,Hera, Betty Barrclay, Olsen, Imagine, czy Femestage. Od niedawna oferta Galerii Łódzkiej poszerzyła się o butik projektantów: Marty Kuszyńskiej i Jarosława Ewerta. Klientki mogą nie tylko liczyć na jedyne w swoim rodzaju stroje, ale również na zaprojektowanie personalizowanej kreacji. To ogromny wyróżnik naszej oferty. Jako jedyni w Polsce możemy też pochwalić się flagowym butikiem Campione. Zakładając, że liczy się też to co pod ubraniem, nie możemy pominąć bielizny Un Nude. Warto też zainwestować w niepowtarzalną biżuterię od White Stone, czy Diamor. Panowie, z pewnością skierują się do Peek&Cloppenburg, czyli multibrandowego salonu, w który można zakupić kolekcje takich marek jak: Boss, Marc O’Polo, czy Armani.

Moda na oryginalnośćCzy ta oferta dotyczy wyłącznie odzieży?

Absolutnie nie. To również akcesoria. W Marc Crew można zakupić np. walizki, a w Obag kultowe już torebki, czy dodatki tj. okulary, breloki. Wielbiciele wygodnego i modnego obuwia na pewno znają nasze salony: Prima Moda oraz Gabor.

Czyli świadomy klient lubi być oryginalny?

Również ten, który stawia na „Bycie trendy”. Dla młodszej grupy klientów zaprosiliśmy do współpracy marki Vans, czy California Skate Shop. Moda to nie wiek, a raczej stan umysłu.

Myślę, że będzie to doskonała puenta naszej rozmowy.

Not. jm

(0 głosów)
Wyświetlony 6647 razy
Oznaczone pod :

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.