Salon szlachetnego bambusa

Wyróżniony

Salon szlachetnego bambusaMadake to szlachetny japoński bambus używany m.in. do wyrobu broni treningowej i sprzętu do tradycyjnych japońskich sztuk walki, określanych ogólnym mianem budo. Wytwarza się z tego materiału między innymi miecze shinai do sportowej szermierki kendo, długie japońskie łuki używane przez adeptów kyudo oraz inne akcesoria. Dlatego tak nazywa się salon Madake Budo Shop (ul. Północna 1/3, tel. 42 6301097, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.madake.pl), który wcześniej funkcjonował na pl. Wolności.

Salon szlachetnego bambusaWspółczesny handel to w głównej mierze wielkie centra oferujące ogromne ilości towarów wszelkiego rodzaju dla mieszkańców miasta. Lecz równolegle działa też tzw. „rynek niszowy”, zaspokajający potrzeby bardziej wyrafinowanych klientów. Takim salonem jest Madake, oferujący sprzęt i akcesoria do sztuk i sportów walk oraz samoobrony. Znajdziemy tu specjalistyczne przyrządy treningowe, szeroką gamę wszelkiego typu ochraniaczy dostosowanych do różnych dyscyplin, rękawice bokserskie, kimona do karate, judo oraz ubiory do wielu innych systemów, broń treningową i wiele innych akcesoriów.

Salon szlachetnego bambusa– Warto pamiętać – podkreśla Jan Adamski, właściciel Madake – że skuteczne funkcjonowanie na rynku niszowym możliwe jest przy spełnieniu dwóch warunków. Trzeba traktować swoich klientów jak przyjaciół, podzielać ich zainteresowania i pasje oraz dysponować solidną wiedzą i znajomością tematu. W naszej firmie spełniamy oba te warunki – przekonajcie się sami! Not. jm, zdjęcia Madake

(0 głosów)
Wyświetlony 6021 razy

Więcej w tej kategorii:

Rezydencja na ulicy Kamiennej »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.