Na dobre warto było czekać!

Wyróżniony
Skomentuj jako pierwszy! 2018-10

Na dobre warto było czekać!Nowa Mazda6, która niedawno miała swoją premierę na polskim rynku to już trzecia wersja flagowego modelu tej marki. Czym zaskakuje? Zjawiskową linią nadwozia, wyrafinowanym designem wnętrza oraz imponującym wyposażeniem już w wersji podstawowej. Do tego przestronne wnętrze, nowy kształt foteli, przyjemny dotyk wentylowanej skóry nappa i elementy z drewna sen robią wrażenie na każdym, kto zasiądzie za jej kierownicą.

Odświeżona stylistyka tylnej części nadwozia, drapieżny grill oraz dynamiczna sylwetka sprawiają, że samochód emanuje elegancją, którą dodatkowo podkreśla nowy lakier Soul Red Crystal. Nowe są również reflektory FullLED. Adaptacyjny zestaw złożony z diod LED, precyzyjniej i szybciej dopasowuje światło do otoczenia, zapewniając maksymalny zasięg bez oślepiania innych użytkowników drogi. Dzięki pakietowi najnowszych technologii bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE jazda Nową Mazdą6 jest teraz jeszcze bardziej przyjemna i odprężająca, ponieważ kierowca ma stale poczucie pełnej kontroli nad samochodem. Stylowe nadwozie skrywa zaawansowane technologie ochrony kierowcy i pasażerów, w tym m.in. system kamer 360°, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system kontroli martwego pola, monitorowanie ruchu poprzecznego przy cofaniu oraz asystent pasa ruchu. Najnowsza wersja wyświetlacza head-up prezentuje najważniejsze dane na przedniej szybie, dzięki czemu prowadzący nie musi odrywać wzroku od drogi.

Na dobre warto było czekać! Na dobre warto było czekać! Na dobre warto było czekać! Na dobre warto było czekać!

Mazda6 dba o nas na każdym wspólnym kilometrze: ulepszony adaptacyjny układ utrzymywania stałej prędkości (MRCC) z funkcją stop&go sam zatrzyma samochód po wykryciu zagrożenia, alert LAS poinformuje o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu, a nawet dostosuje prędkość do warunków jazdy (aktywny tempomat). To tylko część zmian, jakie zyskała najnowsza wersja. Powodów do bliższego poznania Nowej Mazdy6 jest ponad 100, bo aż tyle ulepszeń wprowadzono w tym modelu. O wszystkich zaletach opowiedzą handlowcy w salonie Mazda Matsuoka przy ul. 3 Maja 1/3 w Łodzi. Zapraszamy!

(0 głosów)
Wyświetlony 1945 razy
Oznaczone pod :

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.