SELGROS dla HoReCa

Wyróżniony
Skomentuj jako pierwszy! 2018-08

SELGROS dla HoReCaBranża HoReCa – hotele-restauracje-catering – w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie. Potrzeby klientów stają się coraz bardziej wyszukane, a dostawcy i hurtownie muszą się rozwijać, by móc je zaspokajać. Bardzo dobrym przykładem odpowiedniego podejścia do klientów z branży HoReCa jest działalność Selgros Cash&Carry, który przekonuje do swoich usług coraz większą liczbę restauratorów i hotelarzy.

SELGROS dla HoReCaKlientem Selgros Cash&Carry można zostać w prosty sposób. Aby otrzymać Kartę Klienta, wystarczy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.selgros.pl lub osobiście zgłosić się do Działu Obsługi Klienta hali. Pracownicy tych działów doradzają klientom, utrzymują z nimi kontakt telefoniczny oraz przygotowują specjalne oferty. – Hotel „Prezydent” w Spale sam się do nas odezwał – opowiada Mariusz Stelter, doradca handlowy działu HoReCa SELGROS Rokicińska. – Na wizytę umówiłem się w kwietniu i od tego czasu współpracujemy. Już na pierwszym spotkaniu omówione zostały warunki współpracy. Spotykamy się raz w tygodniu we wtorek, ustalamy asortyment i przygotowujemy zamówienie, negocjujemy ceny i terminy dostaw. Mamy w laptopie bazę zakupową wcześniejszych zamówień klienta, co znacznie ułatwia pracę. Zamówienie jest na najbliższy tydzień, ale zazwyczaj robimy też dla firmy dwutygodniową wkładkę – sprawdzamy bowiem dostępność artykułów. Na liście jest zawsze mięso, produkty mrożone, świeże warzywa i owoce. To duży transport, w samochodzie mieści się czasami 5-6 selgrosowskich trzypółkowych wózków. Posiadamy znakomity tabor dostawczy. W samochodach-chłodniach są najnowocześniejsze agregaty, a ich funkcjonowanie pozwala zachować odpowiednią temperaturę. Dodatkowo każda ciężarówka wyposażona jest w termograf. Klient może poprosić o wydruk z termografu, by mieć pewność, że jego zamówienie było przewożone w odpowiedniej temperaturze.

SELGROS dla HoReCa– Wkładki sezonowe zmieniane są co tydzień – opowiada z kolei Marzena Domagała, szefowa kuchni Hotelu „Prezydent”. – Teraz mamy wkładkę truskawkową, za tydzień będziemy przechodzić na bób, który jest u nas mało znanym warzywem. Będziemy oferować chłodnik z bobu, polędwicę z dorsza z duszonym bobem i kilka innych ciekawych dań. Czasami robimy zamówienia częściej, a SELGROS zawsze się do nich dostosowuje. Specjalizujemy się w dziczyźnie, mamy w karcie sporo gęsiny. W naszej restauracji jednorazowo pomieści się ok. 45 osób, a w Sali głównej na bankiecie swobodnie może usiąść 200 osób. W hotelu jest 90 miejsc noclegowych. Mamy bardzo dobrze wyposażone i klimatyzowane sale konferencyjne i wiele firm organizuje tu szkolenia i konferencje. Niedawno skończył się remont sal restauracyjnych, a zacznie się modernizacja części hotelowej. Wszystkie pokoje będą miały nowy wystrój. Będzie tu dobudowana oranżeria i wtedy pomieścimy tu 500 osób jednorazowo. Dobudowana będzie także część SPA – baseny, siłownie, sale fitness i kriokomory. Cały proces inwestycyjny rozpisany został na 3 lata, a po jego zakończeniu będzie tu kompleksowy kurort rodzinny, dbający o całą rodzinę z dziećmi. Salę dla dzieci już mamy, a powstanie większa. Organizujemy wiele imprez zamkniętych dla firm – grille i pikniki połączone ze szkoleniami i konferencjami. Zatrudniamy ok. 30 osób.

SELGROS dla HoReCa SELGROS dla HoReCa SELGROS dla HoReCa SELGROS dla HoReCa

Notował: Jerzy Mazur, zdjęcia JSM i arch. Hotelu „Prezydent”

(0 głosów)
Wyświetlony 6007 razy
Oznaczone pod :

Więcej w tej kategorii:

« 5G dla Łodzi Pociągiem bez barier »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.