Moda przemija, styl pozostaje

Wyróżniony
Rozmowa z Anną Mikulską, stylistką Galerii ŁódzkiejModa przemija, styl pozostaje

Co będziemy nosić tej wiosny?

Będzie słodko! W tym sezonie będą dominowały pastelowe kolory kojarzące się ze słodyczą lodów i pudrowymi cukierkami. Wśród propozycji znajdziemy takie kolory jak: odcienie mięty, malinowych sorbetów, jagód, cytryn czy pistacji. Prym nadal będzie wiódł delikatny, rozbielony róż, który towarzyszył nam już w poprzednim sezonie. Nie możemy również zapomnieć o najmodniejszym pantone tego sezonu, którym jest Ultra Violet. Może przysparzać nam trochę trudności w łączeniu z innymi kolorami, dlatego najlepiej nosić go w wersji „Total look”.

Moda przemija, styl pozostajeCzy to znaczy, że panie w szafach, w których nie rozgościły się wymienione kolory, muszą wymienić garderobę?

Absolutnie nie. Wciąż modny jest klasyczny trencz. W tym sezonie warto postawić na jego różne odsłony: w kolorach, warstwowe, asymetryczne, w stylu safari, w kratę czy przezroczyste--plastikowe. Jeśli jednak postawimy na ponadczasowy model, to i tak będzie to dobra inwestycja.

A co jeszcze powraca?

W trendach nadal pozostaną nawiązania do lat '80, czyli większe ramiona i metaliczny połysk, który możemy nosić zarówno w bluzkach, spodniach, butach jak i w całej stylizacji. Wiosną nadal będziemy błyszczeć. Nie zabraknie też wzorów. Modne będą kwiaty i groszki.

Moda przemija, styl pozostaje Moda przemija, styl pozostaje Moda przemija, styl pozostaje

Jak zatem wybrać z tak szerokiej oferty?

Trendów w ostatnim sezonie jest bardzo dużo. Aby nie zagubić się w meandrach modowych subtelności warto postawić na maksymalnie trzy. Powinnyśmy oprzeć się tych propozycjach modowych, które podkreślą nasz styl. Cytując słynną Coco
Chanel „Moda przemija, styl pozostaje”. Zapraszam na bezpłatne stylizacje w każdy czwartek w Galerii Łódzkiej.

(Not. jm)

Ostatnio zmienianypiątek, 30 marzec 2018 07:26
(0 głosów)
Wyświetlony 6689 razy
Oznaczone pod :

Więcej w tej kategorii:

Łódź walczy o Horticultural EXPO »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.