Dynamiczne zmiany w Galerii Łódzkiej

Wyróżniony
Skomentuj jako pierwszy! 2017-12

Dynamiczne zmiany w Galerii ŁódzkiejW IV kwartale 2017 roku oferta Galerii Łódzkiej powiększy się o nowych najemców. Centrum stawia również na relokację i modernizację obecnych już marek. Zmiana charakteru powierzchni handlowej jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumentów. Współczesny nabywca oczekuje nowości, zmian i zaskoczenia.

Dlatego Galeria Łódzka wprowadza nowe marki, które uzupełnią listę najemców jeszcze w tym roku. W listopadzie otwarte zostały salony Obag i Jean Louis David. Niedawno otworzył się Big Star w nowej, powiększonej odsłonie, a 20 października do grona sportowych marek dołączył Martes Sport.

Dynamiczne zmiany w Galerii ŁódzkiejCentrum zmienia również strategię rozlokowania najemców. Salony o podobnym profilu są usytuowane w tematycznych pasażach. Przykładem tego jest rozmieszczenie Divers, Vertus, czy Cropp Town na poziomie minus 1. Centralizacja powierzchni ma zapewnić komfort robienia zakupów. W procesie adaptacji nowych powierzchni sprzedażowych jest m.in. Kantor, a niebawem nastąpi otwarcie salonów Foto Joker, In Medio i Inglot. Przeniesienie salonów wpłynie na zmianę wielkości powierzchni lokali, którą docenią klienci. Głównym motorem zachęcającym do odwiedzenia centrum handlowego jest nie ilość, a jakość oferowanych marek. Dlatego też popularną praktyką jest rozbudowa, modernizacja czy relokacja najemców. Odpowiedni dobór salonów jest gwarancją utrzymania zainteresowania klientów. – Nasze działania podyktowane są zmianami potrzeb konsumentów, które są dla nas na pierwszym miejscu – mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej. W Centrum trwają procesy rekomercjalizacji, relokacji oraz pozyskiwania nowych marek. Jakość powierzchni handlowej i dobór odpowiednich salonów to elementy zapewniające kombinację różnorodnych usług.

Ostatnio zmienianyniedziela, 10 grudzień 2017 23:57
(0 głosów)
Wyświetlony 7969 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.