Nowa Mazda CX-5

Skomentuj jako pierwszy! 2017-09

Nowa Mazda CX-5Samochód zadebiutował w 2012 r. i był pierwszym modelem marki z pakietem rozwiązań technologicznych SKYACTIV zaprojektowanym zgodnie z zasadami stylistyki KODO – Dusza Ruchu. Do dziś Mazda CX-5 sprzedała się w ilości półtora miliona egzemplarzy na 120 rynkach świata. Najnowsza wersja tego modelu to zupełnie nowy wymiar klasy SUV. 

Ma zmodyfikowane boczne linie, trójwymiarową stylistykę przedniej części nadwozia oraz nowy kolor Soul Red Crystal z intensywniejszym refleksem świetlnym i większą głębią. Posiada też elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika w pilocie z systemem bezkluczykowego dostępu, 7-calowy ekran dotykowy z technologią Optical Bonding (redukuje refleksy świetlne), szybę czołową z systemem odladzania wycieraczek, automatycznie składającymi się lusterkami zewnętrznymi po zaryglowaniu zamków drzwi i trzema konfiguracjami kolorystycznymi kabiny (tapicerka materiałowa lub ze skóry).

Nowa Mazda CX-5 Nowa Mazda CX-5 Nowa Mazda CX-5

Konstrukcja nadwozia i podwozia jest sztywniejsza i bardziej odporna niż w starym modelu, a pod maską są do wyboru trzy jednostki napędowe: wysokoprężny, turbodoładowany silnik SKYACTIV-D 2.2 oraz dwa silniki benzynowe z układem bezpośredniego wtrysku paliwa – SKYACTIV-G 2.0 oraz SKYACTIV-G1 2.5, wszystkie spalające poniżej 7l/100 km. Łączność w samochodzie to zupełny kosmos dzięki technologii MZD CONNECT, pozwalającej na odtwarzanie treści z urządzeń mobilnych (dźwięk w 11, a tekst w 26 językach!). Właściwie wszystko tu jest nowe – pełny opis firmowego folderu to 30 stron tekstu (dostępny na www.mazda-press.pl). Samochód można oglądać w jedynym autoryzowanym salonie Mazdy w Łodzi przy ul. 3 Maja 1/9, gdzie powstaje nowy obiekt przedstawiciela koncernu (serwis został przeniesiony na ul. Kolumny 267C). Zapraszamy!

(0 głosów)
Wyświetlony 3156 razy
Oznaczone pod :

Więcej w tej kategorii:

Jak zintegrować pracowników »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.