Od 20 lat przemyślane zakupy

Skomentuj jako pierwszy! 2017-07

Rozmowa z Cezarym Furmanowiczem, dyrektorem działu marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Selgros Cash&Carry i Transgourmet.

Od 20 lat przemyślane zakupyW tym roku obchodzicie jubileusz 20-lecia funkcjonowania na polskim rynku.

Dokładnie tak, 1 lipca 1997 r. w Poznaniu otwarta została pierwsza hala Selgros w Polsce. Cieszymy się, że przez te 20 lat działalności firma nieustannie się rozwija. Działamy w 17 polskich oddziałach, a nasze hale w całym kraju przekonują do swoich usług coraz większą liczbę klientów. Jesienią planujemy otwarcie kolejnej, 4 już hali w Warszawie. Nieustannie powiększamy też asortyment naszych hurtowni, m.in. o marki własne.

Od 20 lat przemyślane zakupyJaki jest asortyment hal SELGROS?

Bardzo szeroki. Klienci mogą wybierać spośród wielu artykułów, a coraz większe uznanie przedstawicieli branży HoReCa zyskują marki własne Transgourmet: Premium, Quality i Economy. Obejmują one produkty skierowane właśnie do klientów gastronomicznych, cechujące się doskonałą jakością i dobrymi cenami. Wprowadzona niedawno marka Premium oferuje produkty często niedostępne w innych miejscach, jak chociażby ryż pachnący świeżym pieczywem, fermentowany czarny pieprz czy sól morska w płatkach, ważona w czerwonym winie i aromatyzowana wędzonym dymem.

Coraz częściej na mieście widać pojazdy dostawcze z Waszym logo.

Od 20 lat przemyślane zakupyDbamy o najwyższą jakość obsługi. Wzrost liczby klientów z branży HoReCa sprawił, że powiększyła się także flota Selgros Cash&Carry. W pojazdach wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne, dlatego klienci mogą być spokojni o transport zamówionych produktów. Cały czas robimy wszystko, by byli zadowoleni i dotyczy to także troski o transport produktów. W naszych samochodach-chłodniach zainstalowano najnowocześniejsze agregaty, a ich funkcjonowanie pozwala zachować odpowiednią temperaturę wewnątrz pojazdu. Dodatkowo każda ciężarówka wyposażona jest w termograf. Klient może poprosić o wydruk z termografu, by mieć pewność, że jego zamówienie było przewożone w odpowiedniej temperaturze.

W Polsce coraz popularniejsze stają się zakupy w sieci.

Od 20 lat przemyślane zakupyOd kilku lat prowadzimy też handel internetowy. W sklepie internetowym Selgros24.pl można kupić produkty dostępne w halach bez konieczności wychodzenia z domu. W ofercie mamy już ponad 26000 artykułów, które firma dostarcza prosto pod drzwi klienta. Dodatkowo oferta internetowa jest uzupełniana o produkty niedostępne w halach. Aktywacja konta jest bardzo prosta i trwa przed ekranem komputera ok. 2 minuty. (notował jm)

 

(0 głosów)
Wyświetlony 8020 razy
Oznaczone pod :

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.