Rowerowa Łódź w obiektywie TOYA

Wyróżniony

Rowerowa Łódź w obiektywie TOYAW grudniu odbyła się premiera piątej edycji kalendarza TOYA „Kochamy Łódź”. Tym razem tematem przewodnim była Łódź rowerowa, a każde z 12 zdjęć pokazuje, w jaki sposób można korzystać z przestrzeni miasta na rowerze.

Gościem specjalnym premiery był Jan Kudra – polski kolarz szosowy, wielokrotny mistrz Polski, reprezentant Polski, olimpijczyk z Tokio (1964), dwukrotny zwycięzca Tour de Pologne, odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jan Kudra jest jednym z bohaterów kalendarza TOYA. Cieszę się, że zostałem zaproszony do udziału przy powstawaniu kalendarza. Promocja kolarstwa to bardzo ważna kwestia. Powstają nowe ścieżki rowerowe, dzięki którym coraz łatwiej możemy poruszać się rowerem. Dzięki takim kalendarzom młode pokolenia oderwą wzrok od monitorów i będą jeździć na rowerach – powiedział Kudra. Z kolei Andrzej Pasowski, dyrektor marketingu TOYA, podsumował ubiegły rok – Uruchomiliśmy w 2019 r. usługę internetową o prędkości 1 GB/s, a od wczoraj sprzedajemy także telewizję w najwyższej jakości 4K. Terytorialnie nasz zasięg powiększył się o Zgierz, budujemy także siec w pięciu podłódzkich powiatach.

Rowerowa Łódź w obiektywie TOYA Rowerowa Łódź w obiektywie TOYA Rowerowa Łódź w obiektywie TOYA

W tym roku TOYA zaangażowała się w działania proekologiczne i promujące zdrowy tryb życia. Projekt zyskał nazwę TOYA Eco Machine. Jednym z jego elementów było zachęcanie pracowników do jazdy na rowerze, w tym do przejazdów do pracy. – Rozpoczęliśmy – podkreślał Łukasz Myszka, PR Manager TOYA – współpracę z aplikacją Activy, dzięki której nasi pracownicy mogli zbierać za przejechane kilometry punkty oraz nagrody.Nasz zarząd zdecydował się także przekazać sporą kwotę na cele charytatywne, w zależności od tego jak duży dystans przejadą pracownicy. Na przyszły rok planujemy kolejne rowerowe i ekologiczne aktywności. (not. jm)

(0 głosów)
Wyświetlony 5580 razy
Oznaczone pod :

Więcej w tej kategorii:

Rekordowy rok w łódzkiej strefie »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.