Siła podwójnego rażenia

Wyróżniony

Siła podwójnego rażeniaOd stycznia połączymy siły dwóch firm: portalu informacyjno-turystycznego www.przewodnikpolodzi.pl oraz informatora miejskiego „Rynek Łódzki”, żeby razem (po hiszpańsku AMBOS, jak nazwa naszego wydawnictwa) powiększyć siłę przebicia i zaoferować więcej korzyści dla reklamujących się u nas firm.

Portal www.przewodnikpolodzi.pl powstał z myślą o turystach i miłośnikach Łodzi; skierowany jest zarówno do organizatorów wycieczek zorganizowanych, jak i turysty indywidualnego oraz samego łodzianina chcącego lepiej poznać swoje miasto i trafić do ciekawych miejsc. Mogą tam przeczytać o muzeach, teatrach, kinach, galeriach sztuki i fotografii, poznać ich ofertę artystyczną oraz edukacyjno-warsztatową, uzyskać informacje o instytucjach kulturalno-rozrywkowych, poznać bazę noclegową, gastronomiczną, transportową i komunikacyjną w Łodzi. Jeśli jesteś właścicielem lub menagerem restauracji, hotelu, biura turystycznego lub firmy transportowej albo dysponujesz przestrzenią konferencyjną, skontaktuj się z nami – zaproponujemy umieszczenie Twojej firmy na stronie portalu informacyjno-turystycznego www.przewwodnikpolodzi.pl oraz na stronie informatora miejskiego www.rynek-lodzki.pl

Siła podwójnego rażeniaSiła podwójnego rażeniaNa początek gwarantujemy bezpłatną mini sesję fotograficzną Twojego lokalu czy produktu oraz artykuł o Twoim biznesie na łamach drukowanej wersji „Rynku Łódzkiego”, który od 2001 roku trafia do setek odbiorców sektora Upper Middle Class w naszym mieście i regionie. Czekamy na zgłoszenia do 15 grudnia pod telefonami 602 111 119 i 697 688 228 oraz na maile Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – piszcie do nas obojga i zapraszamy do współpracy!

Jerzy Mazur i Joanna Łabeńska

 

(0 głosów)
Wyświetlony 5161 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.