Intensywny rok dla Selgros Cash&Carry

Wyróżniony

Intensywny rok dla Selgros Cash&Carry2019 rok upłynął dla Transgourmet Polska, właściciela sieci sklepów Selgros Cash&Carry, pod hasłem „edukacja”. Rozwój branży HoReCa to jeden z ważniejszych aspektów działalności firmy.

Intensywny rok dla Selgros Cash&CarryDlatego w ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja konkursu dla uczniów szkół o profilu gastronomicznym. Jego celem było wyłonienie polskiego reprezentanta, który w listopadzie 2020 roku stanie do rywalizacji w paryskim Les Chefs On Or. Do zmagań został zaproszony także Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi. Czworo najlepszych przedstawicieli szkoły nie tylko zmagało się w finale przeprowadzonym w Instytucie Kulinarnym, ale miało także możliwość rozwinięcia swoich umiejętności podczas specjalnego warsztatu przeprowadzonego pod okiem Bartosza Petera, Eksperta Kulinarnego Transgourmet i Kapitana Narodowej Kadry Kucharzy. Konkurs cieszył się bardzo pozytywnym odbiorem i dużą popularnością, w związku z czym zaplanowane zostały jego kolejne odsłony. Możliwość edukacji pod okiem Selgros Cash&Carry otrzymali nie tylko uczniowie, ale także tysiące klientów firmy. Otwarty pod koniec 2018 roku Instytut Kulinarny w Piasecznie organizuje szkolenia z różnych obszarów, które mają pomóc osobom prowadzącym biznesy gastronomiczne w ich rozwinięciu. W licznych warsztatach, zarówno praktycznych, organizowanych dla kucharzy, jak i teoretycznych, z których korzystać mogą managerowie, wzięli udział także przedstawiciele wielu miejsc z łódzkiego rynku.

Intensywny rok dla Selgros Cash&CarryIntensywny rok dla Selgros Cash&Carry

Rok 2019 to także rok wzmożonych przygotowań do otwarcia kolejnej, 19. już hali w kraju. Nowy punkt zostanie otwarty na wiosnę w Siedlcach. Już teraz jednak konsumenci mogą zapoznawać się z ofertą firmy i w specjalnych punktach zakładać karty klienta. Firma nieustannie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branży gastronomicznej, takich jak Targi Euro Gastro czy Kulinarny Puchar Polski oraz pozostaje partnerem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Dzięki temu zna trendy, a także je kreuje, odpowiadając na potrzeby dynamicznie rozwijającej się i co raz bardziej wymagającej branży HoReCa. Przykładem jest wprowadzenie w mijającym roku do kolejnej hali w Polsce Dry Aged Beef, czyli specjalnej przestrzeni, w której klienci mogą znaleźć dojrzewającą na miejscu wołowinę, która pochodzi z Warmii i Mazur, jednego z najczystszych regionów Polski. (not. jm)

(0 głosów)
Wyświetlony 5842 razy
Oznaczone pod :

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.