Serce ekologii zabije w Łodzi

Wyróżniony

Serce ekologii zabije w ŁodziW dniach 18-20 października Miejska Arena Kultury i Sportu zaprasza do Hali EXPO-Łódź na najważniejsze wydarzenie branży ekoproduktów w Europie Środkowo-Wschodniej: Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO.

Weźmie w nich udział ok. 350 wystawców z całego świata, a obecność potwierdzili najlepsi polscy producenci produktów ekologicznych oraz firmy z Korei Południowej, Palestyny, Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy, Czech i Niemiec. Obydwie imprezy odbywają się w przystępnej dla wszystkich formie targów B2B i B2C. Na każdego odbiorcę czeka szereg atrakcji, w tym premiery produktowe. Pojawią się nowe firmy oferujące szeroką gamę produktów i ciekawych rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Jak co roku zadbano też o odpowiednią reprezentację wysokiej jakości produktów regionalnych opartych na tradycyjnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie recepturach. Z myślą o nich Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego przygotował konkurs Tygiel Smaków.

Serce ekologii zabije w Łodzi Serce ekologii zabije w Łodzi Serce ekologii zabije w Łodzi

O sile targów świadczą ich wystawcy I dzięki nim można stwierdzić, że „Serce ekologii” bije w Łodzi. Na fali zainteresowania ubiegłorocznym Kongresem EKOBRANŻY impreza powraca w rozszerzonej formule. W tym roku w organizację oprócz „BIOkuriera” i „EKOdostawców” włączy się również redakcja magazynu „Gotuj w stylu EKO”. Odświeżone zostanie również BIObiznes Forum, którego program skierowany będzie do właścicieli sklepów jak również do całego sektora HoReCa. Tradycyjnie w trakcie targów rozdane zostaną „Złote Medale”. W tym roku w związku z panującymi trendami i oczekiwaniami zarówno producentów jak i konsumentów docenione zostaną również „Produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego”. O tym, który produkt zdobędzie laur, zdecyduje eksperckie jury. Targi „NATURA FOOD” i „beECO” przyniosą odpowiedź na wiele ważnych pytań. Miłośnicy dobrego smaku z pewnością odwiedzą strefę pokazów kulinarnych, zaś osoby dbające o cerę zainteresują się wegańskim makijażem PINK MINK Studio. Nie zabraknie również warsztatów utrzymanych w duchu DIY. Ich uczestnicy przekonają się jak łatwo zrobić mydło albo proszek do prania inspirując się wyłącznie naturą. Więcej informacji na stronach www.naturafood.pl, www.facebook.com/NATURAFOOD oraz  www.facebook.com/targibeECO (jm)

(0 głosów)
Wyświetlony 720 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.